Реакція вболівальників на перемогу збірної України (фоторепортаж)

На початку гри вболівальники були у піднесеному настрої і вірили в перемогу

Звучить Гімн України

Емоційна реакція вболівальників під час гри

Підтримати збірну у київську фан-зону прийшло близько 10 тисяч уболівальників

Вболівальники у кольорах збірних України і Швеції

На 27-й хвилині Олександр Зінченко після результативного пасу Андрія Ярмоленка забив гол у ворота шведів

Вболівальник збірної Швеції у київській фан-зоні

Наймолодший вболівальник збірної України

На 43-й хвилині Еміль Форсберг завдяки рикошету зрівняв рахунок

Реакція вболівальників збірної України на пропущений гол

По закінченню другого тайму рахунок залишився 1:1. Командам виділили 2 екстра-тайми по 15 хвилин. Гра під час екстра-таймів була більш напруженою та травматичною

У другому екстра-таймі Артем Довбик замінив Андрія Ярмоленка, який також отримав травму. Саме Довбик на 120-й хвилині матчу ударом головою в падінні забив другий гол

«ГОООООООЛ!!!!!!!» 2:1

Останні хвилини гри

Фінальний свисток…

…й історична перемога збірної України

Сльози радості на очах вболівальника збірної України

Після фінального свистка фани близько півночі вийшли на вулиці і продовжили святкування зі співами, футбольними гаслами та сигналами автомобілів

Тепер збірна України зустрінеться у чвертьфіналі турніру Євро-2020 зі збірною Англії, яка 29 червня обіграла збірну Німеччини з рахунком 2:0.