Доступність посилання

ТОП новини

Український боксер Олександр Усик збирається поїхати до Криму до сім'ї (+відео)

Український боксер Олександр Усик, який напередодні став абсолютним чемпіоном світу у ваговій категорії до 90,7 кілограма, заявив, що має намір поїхати до Криму, щоб зустрітися з дітьми і провести час із сім'єю.

Про це Усик розповів на прес-конференції за підсумками фінального поєдинку Всесвітньої боксерської суперсерії в Москві.

«Я не бачив своїх дітей два місяці. Вони зараз у бабусі в Сімферополі. Звичайно, що я зроблю: я поїду до Києва, зберу речі, і швиденько – до дітей. Я сьогодні розмовляв із дочкою, вона прислала мені на телефон намальований кубок. Соромилася трошки, розмовляла зі мною. А пацанів своїх останній тиждень не бачив навіть у телефоні. Я дуже скучив. Звісно, хочу поїхати і побачити їх, обійняти, побалуватися. Додому, відпочивати, з дружиною і дітьми», – сказав український боксер.

Олександр Усик став абсолютним чемпіоном світу у ваговій категорії до 90,7 кілограма. У фінальному поєдинку Всесвітньої боксерської суперсерії українець зустрічався з росіянином Муратом Гассієвим. За результатами 12-ї раундів Олександр Усик переміг одноголосним рішенням суддів – 120:108, 119:109, 119:109.

За підсумками вчорашнього поєдинку українець зберіг свої пояси чемпіона світу за версіями WBO і WBC, а також долучив до них пояса WBA Super і IBF (ними володів Гассієв) і поясу журналу The Ring, який зазвичай вручають переможцям на поєдинку двох найсильніших бійців ваговій категорії. Крім того, Усик завоював Кубок Мохаммеда Алі.

Усик переміг у всіх своїх 15-і поєдинках на професійному рингу. До сьогоднішнього дня на рахунку Гассієва було 26 перемог у 26 боях.